MUTFAK LAVABO TIKANIKLIĞI

Tıkanan mutfak lavabo gideri oldukça sık yaşanılan ve can sıkıcı bir durumdur. Peki, mutfak lavabo tıkanıklığı nasıl açılır? Kendi imkanlarımız ile evde sirke ve karbonat ile tıkanıklığı açma yöntemini uygulayabilirsiniz. Yada pompa ile, lavabo açıcı kimyasallar ile de tıkanık lavabo açılabilir.

Ancak bu işlemler sadece geçici çözümdür ve tekrar eder. Firmamız tıkalı olan banyo ve mutfak lavabo giderlerini, kırmadan robot cihazları ile kısa süre açmaktadır.

Siz de lavabo tıkanıklığı açma hizmetimizden yararlanmak için bizi arayarak servis kaydı oluşturun.

ROBOTLA LAVABO AÇMA

Tıkanmış lavabo giderine kameralı görüntüleme cihazlarımız ile bakılarak tıkanan lavabonun gerçekten hangi nedenle tıkandığını araştırarak tespit ederiz. Tıkanıklığın tekrar etmemesi, tıkanıklık tam açılmış mı, tesisat hatasından dolayı mı tıkanıklık oluşmuş gibi soruların cevabını bu cihazlar ile anlarız. Robot cihazlarımız ile müdahale ederek lavaboyu açarız. İstanbul tüm ilçelerine uzaklık farketmeksizin sabit fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Lavabo borusu yağlı yemek artıkları, çay posası, saç kıl gibi çeşitli atıklar, sebze ve meyvelerdeki toprakları evyede yıkamak ve yemek yaparken evye içerisinde sebze soymak doğramak sebebiyle tıkanmaya yol açar. Ayrıca lavabo atık su borusu yanlış eğimde olması, yanlış tesisat malzemelerinin kullanılmış olması da lavabo tıkanmasına sebep olur.

Lavabodan yavaş giden su ilk belirtilerdendir, en sık rastlanılan sorunlardandır. Mutfak lavabo gideri yemek artıklarıyla, yağlarla daralır, daralan lavabo atık su borusundan su yavaş akar bazen hiç akmaz taşar. Bir an önce tıkanan lavaboyu açmak gereklidir.

Tıkanmış lavaboyu açmak için kullanılan bir çok kimyasallar içinde yakıcı bileşenleri bulundurduğundan hem cildinize, sağlığınıza zarar verir hem de pimaş borularına zarar verir. Tıkalı lavabo gider borusu “lavabo aç” denilen kimyasalların verdiği ısı ile eriyip delinmelere sebep olarak başka bir sorunu beraberinde getirir. Kaynar su ile kullanıldığından, sıcak su pimaş boruları yumuşatır, erimesine ve yamulmasına sebep olur hatta lavabo borusu ek yerlerindeki contalara zarar verir. İlerde su sızdırmaları oluşur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Çağrı Merkezi