Kışla Mahallesi


HIZLI VE GÜVENLİ SERVİS İÇİN HEMEN ARAYIN:  0 545 587 07 05

Kışla Mahallesi Logar Açma Hizmeti

Genelde Bina Önündeki logar, Logar ile iski hattı arasında kalan kanalizasyon borusu yada bina zeminde bulunan kanalizayson borularına kanal denir. Lağım logar ve ya tuvalet gideri tıkanıklıklar geremoe tıkalı kanal olarak ifade edilir.

Tıkalı Kanal Açma Ustası; Tıkanmış Kanal, Açma, Tıkalı Gider Açma, Tıkalı Boru Açma, Tıkanmış Tuvalet Borsu Açma,  Pimaş Açıcı, tıkanmış kolzet, normal tuvalet tıkanıklığı ve lavabo gidei tıkanıklları açan usta

Tıkalı Kanala Açma, Cihazla kanal AÇma, Makineli gider açma, kamera salarak kanal açam, kanalizasyon kamerası ile boru açma, logar açıcı, lağım açan cihazla yapılır.

Tıkalı kanal açma fiyatlar; Tıkanıklığın durumuna nerede olduğuna ve kullanılacak cihazların çeşidine göre değişmektedir.


Kışla Mahallesi Tıkalı Kanal Açma Hizmeti

Kanalizasyon kapağı (rögar kapağı) çevreye zarar verilmeden açılarak metan gazı oluşumuna karşı havalandırılır. Tıkalı ya da arızalı kanalizasyona yapılacak müdahale mümkün mertebe kanala inmeden yapılır.

Kanal sorunu giderildikten sonra bol miktarda su ile kanalizasyon borusundaki atıkların temizlenmesi sağlanır. Kanal temizleme işleminden sonra tıkanıklık oluşturabilecek delikler kapatılır.

Kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemlerinden sonra dezenfektasyon yapılarak atıklar çift poşete konularak şehirden uzaklaştırılır.


HIZLI VE GÜVENLİ SERVİS İÇİN HEMEN ARAYIN:  0 545 587 07 05

Kışla Mahallesi Kanalizasyon Açma Hizmeti

Kanalizasyon temizleme, kanalizasyon borularının tıkanması sebebiyle gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Antalya Logar Açma olarak bu hizmetimizi, kanalizasyon kontrolü ve çıkan atıkların yönetmeliklere uygun şekilde uzaklaştırılması işleri konusunda uzman personelimiz ve vidanjör donanımlı araçlarımız ile kanalizasyon temizleme ve kanal açımı yapmaktayız.

 


Kışla Mahallesi Logar Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Logar Tıkanıklığı Açma: Bina önünde bulunan atık su boruların birleştiği, farklı derinliklerde ve ebatlarda, kare ve yuvarlak olan yüzeyin altındaki bacada ise logar tıkanıklığı denir.

Robotla ve kuka ile açılır. Logar da ki atık suyun akış özelliği kanalizasyon tesisatının ne kadar sağlıklı çalışıp çalışmadığı hakkında bilgi verir. Atık su hızı hareketli ise kanalizasyon sağlıklı çalışıyor demektir.

Ancak kanalizasyon ve Logar içerisindeki su hacimli bir şekilde dolgun bir şekilde ilerliyorsa akıntı hızında bir yavaşlık var ve akıntı hızını etkileyen boru içerisinde bir cismin olabileceği anlamına gelir ya da kanalizasyon borularında çökme olabileceğine işaret eder.

 


Kışla Mahallesi Mutfak Gideri Açma


Mutfak gider tıkanıklığı hemen her evde görülebilecek ilk etapta basit ama daha sonra ciddi bir problemdir. Ev işlerinin aksamasına yapılamamasına neden olan bu durum özellikle daha eski binalarda sık sık görülür. Genellikle kullanıcı hatalarından kaynaklanan mutfak gideri tıkanmaları, binanın gider borularında çok sayıda dirsek (Geçişleri Sağlayan Kuyruklu Dirsek Gibi,) kullanılmasından da meydana gelebilmektedir. Evlerde mutfak gider tıkanıklığı en çok mutfakta temizleme işlemi yapıldığında yaşanır.
Peçete, poşet, izmarit vb. katı maddeler mutfak gider borularında birikerek tıkanmalara neden olur. ­Mutfak gideri açma işlemi için evde yapılan doğal yöntemleri sizlere yukarıda anlattık. Yukarıda yapılan işlemler mutfak gideri açma işlemini yaptıktan sonra çözmez ise kesinlikle tesisatçı çağırmanızgerekmektedir.

 


Kışla Mahallesi Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo açma hizmeti sunan firmamız, pimaş borularına zarar vermeden robotla tıkanan lavabo sorunlarını çözmektedir. Antalyanın tüm ilçe ve semtlerinde kırmadan lavabo açma servisimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Uygun lavabo tıkanıklığı açma fiyatları ve profesyonel ekibimiz ile tuvalet lavabosu, mutfak lavabosu, banyo lavabosu tıkanıklıklarına kesin çözüm sunuyoruz.


Kışla Mahallesi Tuvalet  Tıkanıklığı Açma

Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimiz ile Antalya tüm ilçe ve semtlerine tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz vardır.

Kırmadan, robotla tuvalet açma işlemi ile alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, wc klozet tıkanıklığı giderilir. Son teknoloji cihazlarla tıkanıklığa sebep olan maddeler ya parçalanarak kanalizasyona gönderilir yada çekilerek dışarı çıkarılır. Bu sayede tuvalet gideri açılır. Tuvalet kağıdı ve benzeri cisimler tuvaleti tıkadı ise yüksek basınçlı su ile tıkalı tuvalet açılır.

 


Kışla Mahallesi WC Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı genelde es denilen bölgede oluşur. Bu bölge tesisat ile tuvalet arasında bulunur. Su kalması ve kokuyu engellemesi amacıyla yapılmıştır. Katı atık, bez, ıslak mendil gibi maddeler burada kalır ve gitmez. Tıkalı alaturka tuvalet, bu iş için geliştirilmiş olan robot cihazlar ve tecrübeli ekimiz ile herhangi bir zarar vermeden uygun fiyatlar ile açıyoruz. Gereken durumda tıkalı olan bölgeyi açtıktan sonra tıkanma sebebini kameralarla araştırıyor, sorunu net olarak görüntüleyip kesin çözüm sunuyoruz.

 


Kışla Mahallesi Klozet Tıkanıklığı Açma

Evde yada işyerlerinde kullandığımız klozetlerin hatalı kullanımı nedeniyle de tıkanabilir. Gereğinden fazla kullanılan tuvalet kağıdının atılması, pedlerin, çocuk bezlerinin atılması
“Klozet tıkandı” nasıl açarım, ne yapmalıyım, klozete bez kaçtı diye endişe etmeyin. Böyle bir durumda klozet açıcı kimyasal kullanarak tıkanıklığı açmak geçici çözüm olmaktan öteye gidemez. Hatta klozet borusu delinip başınıza daha büyük bir dert açabilir. Robotla klozet açma tekniği kullanarak tıkanıklığa kesin çözüm sunuyoruz.

 


Kışla Mahallesi Pimaş Boru Tıkanıklığı Açma

Pimaş Açma hizmetleri sunan firmamız, tıkalı pimaşlarınızı kameralı cihazlar ile açar. Pimaş tıkanıklığının sebebini ve yerini tespit eden pimaş açma makinalarımız ile kırmadan açarız. Banyo, mutfak, tuvalet, lavabo gibi tüm tıkalı pimaş boruları için profesyonel çözüm sunarız.

Pimaş, evlerde ve işyerlerinde kullanılan banyo, küvet, duşakabin, mutfak lavabosu, tuvalet gideri gibi atık suların bina dışındaki ana su hattına ya da rögarlara iletildiği PVC borulardır.

Robotla tıkalı Pimaş Açma servisi olarak İstanbul Avrupa yakası tüm semtlerine fiyat farkı olmadan hizmet vermekteyiz. Pimaş tıkanıklığı en sık rastlanılan sorunlardandır.


Kışla Mahallesi Robotla Kaçak Bulma

Antalya Logar Açma, su kaçak tespit yöntemleri için robot cihazlar kullanmaktadır. Robot cihazlar sayesinde kırmadan su kaçağı tespiti yapmak mümkündür.

Firmamız;

Temiz su tesisatında robotlu su kaçağı tespiti için, akustik dinleme cihazı kullanmaktadır. Akustik dinleme cihazı ile su kaçağının olduğu yer dinlenerek kırmadan kaçak su tespiti çalışması yapılır.

 


Kışla Mahallesi Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su kaçağı tespiti, 2010 yılından beri Amntalya Logar Açma tarafından uygulanan su kaçağı tespiti yöntemlerinden biridir. Antalya Logar Açma, kamerayla kaçak su tespiti ile su kaçak tespitini deneme yanılma yöntemi ile değil, kesin yöntemlerle tespit etmektedir.

Termal kamera ile kalorifer borularındaki su kaçakları tespit edilir. Termal kamera sıcak olan cisimlere karşı duyarlıdır. Kalorifer borularında da sıcak su aktığı için termal kamera ile rahatlıkla görülmektedir.


Kışla Mahallesi Bilgisayarlı Su Kaçağı Tespiti

Pimaş borularında meydana gelen su kaçakları, kameralı görüntüleme cihazı ile tespit edilmektedir. Kameralı görüntüleme cihazı, pimaş borularının içine sürülür. 20 metre kablo uzunluğuna sahip kamera kablosu, boru içinde ilerlerken görüntüleri monitöre aktarır. Kameralı görüntüleme cihazının kamerasının olduğu kısımda aydınlatmayı sağlamak için LED bulunmaktadır. Bu sayede, karanlık olan pimaş borusunun içi aydınlanır.

Bilgisayarlı su kaçağı tespiti yapılabilmesi için sadece kamaralı görüntüleme cihazı kullanılması yeterli değildir. Kameralı görüntüleme cihazını kullanan personelin deneyimli olması şarttır. Aksi halde, kameralı görüntüleme cihazını kullanan personel, cihazın monitöre yansıttığı görüntüleri yorumlaması mümkün değildir ve kamera ile su kaçak tespiti işlemi çok daha uzun sürebilir. Protesisat bünyesindeki bütün personeller eğitimli ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Görüntülü su kaçak tespiti işlemlerini en kısa sürede ve kesin olarak tespit etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acil Çağrı Merkezi